Torba 40x20x25 cm – torba do Ryanair. Zmiany w regulaminie przewoźnika

Torba podróżna Ryanair

Od listopada torba 40x20x25 cm to nowa torba do Ryanair, jaką możemy wnieść na pokład samolotu bez dopłaty do biletu. Jaki bagaż podręczny Ryanair spełni najnowsze wymogi? Ile będzie kosztował nadbagaż? O tym przeczytacie w artykule.

Pojedyncza torba 40x20x25 cm to nowa podróżna torba do Ryanair, którą możemy wnieść na pokład bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeśli planujecie lot tą linią lotniczą, w cenie biletu możecie zabrać tylko jeden bagaż podręczny Ryanair w określonych wyżej wymiarach.

Torba podróżna Ryanair 40 20 25

Jeśli zamierzacie wziąć ze sobą większy bagaż lub drugą jego sztukę możecie wykupić usługę pierwszeństwa wejścia na pokład (od 25 zł), zezwalającą na zabranie dodatkowego bagażu do 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm. W innym przypadku dodatkowa lub większy bagaż niż torba 40x20x25 zostanie potraktowany jako bagaż rejestrowany, za który będziecie musieli dopłacić odpowiednią kwotę do biletu.
W przypadku walizki/torby o wymiarach 55x40x20 cm (ważącej maksymalnie 10 kg) dopłata ta wyniesie odpowiednio 6 euro w momencie zakupu biletu lub 8 euro po dokonaniu jego rezerwacji. Chcąc wybrać większy bagaż rejestrowany (do 20kg) opłata ta może wynieść nawet 25 euro.

Torba podróżna Ryanair

Nowe wymogi obowiązują od początku listopada, nawet w przypadku, gdy bilet lotniczy zakupiliście kilka miesięcy wcześniej. Podręczna torba do Ryanair powinna zatem spełniać określone przez linię wymogi. Jeżeli interesuje was maksymalne zmniejszenie kosztów przelotu lub po prostu nie potrzebujecie dodatkowej sztuki bagażu, torba 40x20x25 cm będzie dla was idealną alternatywą nie tylko jako bagaż podręczny Ryanair, lecz także jako jedyny bagaż w podróży. Planując lot w najbliższym czasie warto zatem rozejrzeć się za odpowiednią torbą, spełniającą wymagania linii lotniczej Ryanair. Poniżej podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy jej wyborze.

Jeżeli zależy wam na tym, by wasza torba do Ryanair nie przekroczyła narzuconych wymogów, a przy tym była jak najbardziej pakowna, możecie zdecydować się na model w maksymalnie dopuszczalnych wymiarach, jakim jest torba 40x20x25 cm. W ofercie producentów można znaleźć specjalnie dostosowane podręczne torby do Ryanair dobrej jakości. Po czym je poznać?

Wybrana przez was podróżna torba 40x20x25 cm powinna być wykonana z solidnego materiału – tutaj najlepiej sprawdza się grubszy i nieprzemakalny poliester, który jest szczególnie odporny na plamy czy przetarcia. Zabierając na pokład tylko jedną sztukę bagażu warto zdecydować się na funkcjonalny model np. taki z przegródkami i usztywnianym dnem, który pozwoli na dobre rozłożenie bagażu i wyciągnięcie potrzebnych przedmiotów, bez konieczności szukania ich po całej torbie. Bagaż podręczny Ryanair będziecie przechowywać pod siedzeniem, dlatego koniecznie sprawdźcie czy jego dno zostało odpowiednio usztywnione i wzmocnione specjalnymi stopkami (metalowymi lub gumowymi), chroniącymi torbę przed zabrudzeniami.

Wygodna torba 40x20x25, dostosowana do najnowszych wymogów linii lotniczych zagwarantuje bezproblemowe przejście odprawy oraz wygodę podróżowania. O zakupie takiego bagażu podręcznego Ryanair warto zatem pomyśleć odpowiednio wcześniej.

Odpowiednio dobrana torba 40x20x25 cm sprawi, że unikniecie niepotrzebnych wydatków, jakimi jest dopłata za nadbagaż czy wykupienie dodatkowej usługi. Bagaż podręczny, jakim jest torba 40x20x25 można znaleźć na stronach producentów, a wiecej informacji o torbach lotniczych na stronie https://www.torba-lotnicza.pl
Torba 40x20x25 cm powinna być przede wszystkim funkcjonalna i wzmocniona – po to, aby ochronić cały nasz bagaż. Bagaż podręczny, jakim jest torba 40x20x25 cm to dla większości podróżujących tą linią, niezbędny dodatek.

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *