Sposoby na jesienne wieczory – czyli jak umilić sobie ten czas?

jesienny wieczór

Długie jesienne wieczory wcale nie muszą być męczące. Wręcz przeciwnie! To idealny czas na relaks i odpoczynek. Zatem co zrobić, aby umilić sobie jesienny wieczór?

Mówcie co chcecie, ale ja uwielbiam jesień! Mi ta pora roku nie kojarzy się z deszczem i chłodem, tylko z pięknymi kolorami, spacerami po lesie i właśnie wieczornym odpoczynkiem. Dzień robi się już coraz krótszy, jednak mi to wcale nie przeszkadza :). Uwielbiam jesienne wieczory! Mają niepowtarzalny klimat i aurę. To zdecydowanie nie jest ten sam wieczór co latem czy wiosną. Jeśli nie macie pomysłu na zorganizowanie tego czasu, to zapraszam do lektury! Oto moje sposoby na długie jesienne wieczory.

Ulubiona książka, koc i zielona herbata
Nie wyobrażam sobie lepiej spędzonego wieczoru. W tym okresie nie mam ochoty na wychodzenie wieczorami, gdyż najlepiej mi jest w domu – pod kocem, z kubkiem ciepłej zielonej herbaty i oczywiście z książką. Najbardziej lubię czytać kryminały – na jesienny wieczór nie ma nic lepszego! W pokoju świeci się tylko mała lampka i moje ulubione cotton balls’y. Uwielbiam ten czas! W taki sposób naprawdę można się zrelaksować i odpocząć przed kolejnym dniem.

książka

Serial i pyszne kakako
Czy zdarzyło ci się kiedyś narzekać, że masz tyle seriali do oglądnięcia, ale brakuje ci na to czasu? W takim razie już wiesz co robić :). W tym przypadku długi wieczór działa na naszą korzyść, ponieważ mamy więcej czasu dla siebie. Pomyślisz sobie: „Jak to? Przecież czasu nie przybywa”. To prawda, ale gdy dzień jest długi, to staramy się go wykorzystać aż do zmroku, przez co pozostaje nam mało czasu na relaks. Jesienią wieczór przychodzi szybko, więc i my dłużej odpoczywamy. Zatem włączaj serial, zrób kakao i zrelaksuj się.

Długa kąpiel i muzyka
Uwielbiam długie kąpiele, szczególnie jesienią. Rozgrzewają, relaksują i upiększają – czyli wszystko, co kocham! Do tego dużo piany i ulubiona muzyka – aż na samą myśl mam ochotę wskoczyć do wanny. Ja dodatkowo lubię jeszcze zapalić sobie zapachową świeczkę, najlepiej o jakimś jesiennym zapachu, np. cynamonową lub jabłkowo-cynamonową. Mogłabym tak siedzieć godzinami (to znaczy do czasu, aż woda nie wystygnie i nie zniknie piana :)).

jesienny wieczór

Jak widzicie, moje sposoby na jesienny wieczór nie są skomplikowane czy szalone, wręcz przeciwnie. Jesienią robi się ze mnie domatorka, dlatego uwielbiam właśnie takie spokojne i domowe formy spędzania wolnego czasu.

A jakie są wasze sposoby na jesienny wieczór? 🙂

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *