Wiosenno-letnie wyprzedaże w Casio – kultowe zegarki nawet 70% taniej

Casio zegarki

Zaczynała od kalkulatorów, dziś jest jedną z najsłynniejszych marek produkujących zegarki – retro, nowoczesne, niezniszczalne, eleganckie i sportowe. Sezonowa wyprzedaż w Casio to doskonała okazja, by zaopatrzyć się w jeden z nich. A może nawet dwa?

Wiosna, ach to Ty – czas porządków i obniżek

Przyszedł kwiecień – miesiąc, w którym wiosna na dobre rozgości się w naszych skromnych progach. Jest coraz cieplej, dni są coraz dłuższe, a cała przyroda budzi się do życia. Świat staje się lepszy i piękniejszy. Wyjątkowy nastrój udziela się każdemu. Nabiera się także ochoty na wielkie porządki – w domu, ogrodzie czy w swoim życiu. To doskonały moment również na przejrzenie zawartości swojej garderoby – nie tylko ubrań, ale i wszelkich dodatków oraz akcesoriów. Kto wie, może okaże się, że brakuje kilku rzeczy?

Jest też ku temu świetna okazja. Kwiecień, co zapewne wie każda kobieta, to czas wielkich wyprzedaży w sklepach internetowych oraz stacjonarnych, w galeriach handlowych. Obejmuje nową kolekcję sezonu wiosna-lato. Obniżki są imponujące – sięgają od 20 do nawet 70%. Może to właśnie dobry czas na kupienie nowego zegarka wysokiej jakości, który posłuży na długie lata, będzie cieszył nie tylko swoim designem, ale i funkcjonalnością.

W tym celu na pewno warto sprawdzić, co proponuje Casio https://mybaze.com/pl/zegarki-meskie-wyprzedaze/brand:casio . A jest w czym wybierać, bo asortyment jest naprawdę bardzo bogaty.

Wykorzystaj wyprzedaże – zaopatrz się w najlepsze zegarki

Casio – tej marki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej motto to kreatywność i wkład. Tego hasła z powodzeniem trzyma się do dzisiaj. Firma została założona przez Tadao Kashio w 1946 roku w Tokio i początkowo zajmowała się produkcją kalkulatorów, które notabene nawet w obecnych czasach nie tracą na swej popularności.

Na ten moment produkuje między innymi wspomniane kalkulatory i zegarki, a także cyfrowe aparaty fotograficzne, projektory, instrumenty muzyczne, drukarki etykiet, palmtopy, kasy fiskalne, keyboardy, telefony komórkowe czy elektroniczne tłumacze.

Pierwszy zegarek – „Casiotron” – firma wypuściła na rynek niespełna 30 lat później. Był on wyposażony w mechanizm kwarcowy, wyświetlacz LCD i automatyczny kalendarz. Model ten z miejsca trafił w gust odbiorców.

Dotychczas Casio może pochwalić się rewelacyjnymi seriami zegarków – wstrząsoodpornymi G-Shock oraz Pro Trek, Retro, Baby-G czy Sheen, które głęboko zapisały się w kulturze. Na pewno wiele osób pamięta też kultowy model zegarka z kalkulatorem.

Sezonowe obniżki to zatem dobry czas na kupienie czasomierza najwyższej jakości o niepowtarzalnym designie – w każdym stylu i na każdą okazję.

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *