Dzień babci i dziadka – pomysły na prezenty

dziadkowie

Dzień babci i dziadka już niebawem, trzeba zatem pomyśleć o ciekawych prezentach. Dziadkowie zawsze bardzo o nas dbają, więc teraz i my musimy zadbać, aby byli szczęśliwi w tych dniach.

Dzień babci przypada na 21 stycznia, a dzień dziadka na 22 stycznia. Zatem zostało już naprawdę niedużo czasu. To okazja, aby odwdzięczyć się im za wszystko, co dla nas robią. Zawsze chcą dla nas jak najlepiej i zapewne skoczyli by za nami w ogień, dlatego na pewno będzie im bardzo miło, jeśli dostaną od nas coś wyjątkowego. Oto moje pomysły na prezenty dla dziadków.

Laurka
Pewnie myślisz, że to dziecinny i infantylny prezent, jednak nic bardziej mylnego. Jestem pewna, że wszyscy dziadkowie najbardziej ucieszą się z prezentu, który zrobisz własnoręcznie – nawet jeśli będzie to zwykła laurka. Poza tym to nie musi być tylko złożona kartka papieru – fajnie, jeśli postarasz się bardziej i wymyślisz piękne, wzruszające życzenia i podziękowania. Cudowny prezent.

babcia

Album ze zdjęciami
Moi dziadkowie uwielbiają oglądać stare zdjęcia, a w salonie mają całą półkę zdjęć wnuków, prawnuków i innych członków rodziny. Dla nich to bardzo ważne, dlatego myślę, że album z pięknymi, rodzinnymi zdjęciami to świetny pomysł na prezent. W każdej chwili będą mogli go otworzyć oraz ze wzruszeniem i radością przejrzeć wszystkie fotografie. Warto zaznaczyć, że to nie tylko zwykły prezent, ale także doskonała rodzinna pamiątka.

Kubek z napisem
Ostatnio podczas cotygodniowych zakupów rzuciły mi się w oczy świetne kubki z napisami: „Najlepsza babcia na świecie”, „Super dziadek”. Od razu pomyślałam, że to świetny i zabawny prezent! Dziadkowie, czytając te napisy, poczują się naprawdę wyjątkowo i będzie im bardzo miło. Jestem przekonana, że staną się to ich ulubione kubki na kawę czy herbatę, ponieważ będą im przypominały o tobie.

dziadek

Bilety do kina
Jeśli twoi dziadkowie są wciąż pełni sił i lubią wychodzić na miasto czy spacerować, to na pewno ucieszą się z biletów do kina. Pamiętaj, że dla nich to wyjątkowe miejsce, ponieważ nie chodzą tam tak często, jak my, możliwe, że jeszcze w ogóle nie mieli takiej okazji. Zwróć jednak uwagę na film, który wybierasz – niech to nie będzie horror czy głupawa komedia, postaw raczej na coś neutralnego, ale ciekawego, np. dramat czy film historyczny.

Co myślicie o moich pomysłach? Koniecznie dajcie znać, co wy planujecie kupić :).

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *