Wiosna tuż tuż – jak się na to przygotować?

wiosna

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Pierwszy dzień wiosny przypada na 21 marca, dlatego już teraz warto zacząć przygotowywać się na jej przyjście!

Zima w tym roku długo nie chciała odpuścić. Jeszcze kilka dni temu, kiedy było –15 stopni, nikt nie myślał o wiośnie. Jednak wreszcie pożegnaliśmy ten siarczysty mróz, a dni stają się coraz cieplejsze. Wiosna nadchodzi! W związku z tym pora na porządki, dzięki którym przywitamy wiosnę w dobrych nastrojach.

Porządki w szafie
Pamiętajcie, że to nie dotyczy tylko kobiet, ale także mężczyzn! Pora wygrzebać z szafy wiosenną garderobę i nieco ją odświeżyć. Wybierając się na zakupy, nie kupuj już zimowych płaszczy czy swetrów – zdecyduj się na cienką kurtkę, sukienkę czy jasne spodnie. Wiosna nie przyjdzie z dnia na dzień, ale warto już zacząć kompletować odpowiednią garderobę.

porządki w domu

Porządki w domu
Wielu tego nie lubi, ale to niestety konieczność. Po zimie warto przewietrzyć mieszkanie, wyprać firanki i umyć okna. Jesienno-zimowe powietrze z zanieczyszczeniami z pewnością dało im się we znaki. Ponadto zdecyduj się na zakup świeżych kwiatów – dzięki nim mieszkanie będzie pachniało wiosną i zyska nowy, świeży wygląd. Wiosna musi poczuć, że jest wyczekiwana i zawsze mile widziana.

Porządki w życiu
Porządki w życiu są niezwykle ważne. Wiosna to czas, kiedy wszystko rodzi się na nowo, więc wy także powinniście! Wyrzuć z siebie wszystko, co cię martwi, denerwuje czy smuci. Otaczaj się tylko pozytywnymi ludźmi, którzy zarażają dobrą energią i chęcią do działania. Zerwij kontakty z tymi, którzy cię ranią i sprawiają ci przykrość. Weź sprawy w swoje ręce i zacznij żyć od nowa! Wiosna to idealny okres na takie zmiany.

porządki

Nowy wygląd
Oprócz tego warto również zadbać o siebie. Wybierz się do salonu odnowy biologicznej, kup karnet na siłownię, zacznij biegać – zrób wszystko, aby poczuć się lepiej we własnej skórze. Po zimie nasze ciało, cera czy włosy nie zawsze wyglądają idealnie, więc warto o nie zadbać. Postaraj się zrobić wszystko, aby pięknie wyglądać na wiosnę! Odśwież nie tylko szafę i mieszkanie, ale również siebie.

To co, gotowi na wiosnę? 🙂

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *