Sposoby na wieczór panieński

wieczór panieński

Wieczór panieński to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdej panny młodej. Jak spędzić ten czas, aby na długo został w naszej pamięci? Oto ciekawe sposoby na wieczór panieński!

Właśnie zaczął się sezon ślubny, dlatego przyszłe panny młode z pewnością już myślą o swoim wieczorze panieńskim – jak go spędzić? Na co wydać pieniądze? Wyjechać gdzieś czy wyjść na miasto? Tak naprawdę ile panien młodych, tyle pomysłów (lub ile świadkowych, tyle pomysłów :)). Ja przygotowałam dziś dla was 4 ciekawe sposoby na wieczór panieński. Mam nadzieję, że się zainspirujecie!

Dzień w Spa
Jeśli stawiacie na relaks i odpoczynek, to Spa jest genialnym pomysłem. Musicie wiedzieć, że większość Spa ma w swojej ofercie organizację wieczorów panieńskich, także realizacja tego pomysłu to żadna filozofia. Masaże, peelingi i lampka wina – czego chcieć więcej? Spędźcie ten dzień w typowo kobiecym stylu i zadbajcie o własne ciała. To obecnie jeden z popularniejszych sposobów na wieczór panieński. Wydaje mi się, że nic w tym dziwnego :).

Karaoke
Jeśli lubicie śpiewać i nie wyobrażacie sobie wieczoru panieńskiego bez wyjścia na miasto, to polecam karaoke. To naprawdę świetna zabawa! Na pewno zapamiętacie ten wieczór na długo. Warto jednak zwrócić uwagę, czy wszystkie preferujcie taką rozrywkę, bo w przypadku gdy któraś z was nie umie śpiewać, z pewnością nie będzie czynnie brała udziału w zabawie, bojąc się, że tylko się skompromituje. Przemyślcie to :).

dziewczyny

Dzień na łonie natury
Pamiętajcie, że wieczór panieński to tylko nazwa, zawsze można zorganizować dzień panieński, a nawet weekend panieński :). Jeśli macie więcej czasu, to polecam wycieczkę w góry, nad morze lub parku narodowego. To idealna opcja dla wszystkich lubiących podróżować. Przygotujcie przekąski, sery i wino i zorganizujcie piknik na łonie natury – na plaży czy górskiej polanie. Czy może być piękniej?

Hobby panny młodej
Zastanówcie się, czy przyszła panna młoda ma jakąś pasję. Jeśli tak, to wykorzystajcie to! Jeździ konno? W takim razie zorganizujcie wieczór w stadninie koni. Lubi pływać? Wybierzcie się na basen – może uda wam się zarezerwować obiekt na wyłączność? Kocha zwierzęta? Może w takim razie zabierzcie ją do zoo. Spróbujcie spersonalizować wieczór panieński. Pomyślcie o pannie młodej!

Co myślicie o tych pomysłach? A może myślałyście o czymś innym? Koniecznie dajcie znać!

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *