Najciekawsze domowe gadżety – pokochaj swój dom jeszcze bardziej

Potrzeba jest matką wynalazków, dlatego ludzie są w stanie wymyślić bardzo dużo, aby ułatwić sobie codzienne życie. Wystarczy jedna domowa czynność, która może sprawiać problemy, a zaraz pojawi się na rynku nowy gadżet. Przygotowałam dla was listę 5 naprawdę świetnych gadżetów, które z pewnością przydadzą się w każdym domu. Zapraszam do lektury 🙂miarka

Źródło: www.garneczki.pl/tagi/miarka-do-makaronu/

Miarka do makaronu

Źle odmierzona porcja makaronu to kulinarny standard. Robimy to „na oko”, dlatego często zdarza się, że ugotowanego makaronu jest za mało bądź za dużo. Jednak jest sposób, aby porcja była idealna. Wystarczy wyposażyć się w miarkę do makaronu, która pozwoli dokładnie odmierzyć ilość produktu, w zależności od ilości przygotowywanych porcji.

zapinki-na-kable

Źródło: www.ofeminin.pl

Zapinki na kable

Domowe kable są często tak poplątane, że przypasowanie wtyczki do konkretnego sprzętu staje się zagadką na miarę tych, które rozwiązywał Sherlock Holmes. Chcieliście odłączyć nocną lampkę, ale przez przypadek odłączyliście zasilacz od komputera? Takie sytuacje nie będą miały już miejsca, ponieważ wymyślono kolorowe zapinki na kable z konkretnymi obrazkami sygnalizującymi, który kabel jest od czego.

wyciskacz-do-pasty

Źródło: www.ofeminin.pl

Wyciskacz do pasty

Końcówka pasty do zębów jest często nie do wydobycia. Trzeba się nieźle wysilić, aby wycisnąć ostatnie krople pasty. Jednak od teraz to bułka z masłem. Wystarczy tylko zainwestować w plastikowy rulon na przyssawce – wyciskacz do pasty, dzięki któremu będziecie pewni na 100%, że wyrzucacie pustą tubkę.

pompka

Źródło: dompelenpomyslow.pl

Pojemnik na oliwę lub olej

Jest to gadżet, który w kuchni sprawdzi się świetnie. Pojemnik wystarczy uzupełnić oliwą lub olejem, dodając różne składniki, np. czosnek, papryczkę chili bądź zioła. Dzięki temu powstanie domowa oliwa o naszym ulubionym smaku. Dodanie jej do potraw w odpowiedniej ilości nigdy nie było prostsze.

iqalarmclock2

Źródło: www.oliversha.com/iqalarm/

IQ Alarm Clock

Na koniec przedstawiam wam mój ulubiony gadżet, który pozornie jest tylko zwykłym budzikiem, jednak nic bardziej mylnego. Przy takim budziku możecie zapomnieć o kolejnych drzemkach. Ten świetny gadżet zadba, abyście zawsze wstali o odpowiedniej porze. Jak on to robi? Otóż, jeśli będziecie chcieli ustawić sobie krótką drzemkę, IQ Alarm Clock zgodzi się na to, ale tylko pod warunkiem, że odpowiecie poprawnie na pytania z kilku dziedzin wiedzy, a to jest raczej wątpliwie, ponieważ pytania nie należą do najłatwiejszych. Błędne odpowiedzi oznaczają natychmiastową pobudkę 🙂

Który gadżet sprawdziłby się u ciebie?

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *