Kanały na Youtube – co warto oglądać?

youtube

Jakie kanały na Youtube warto śledzić? Jak znaleźć coś wartościowego w gąszczu przeciętnych filmów? Dziś przychodzę z pomocą!

Serwis Youtube został założony w 2005 r. i od tego czasu wciąż bije rekordy popularności. Coraz więcej osób zakłada na tym portalu swoje kanały i publikuje filmy, a zawód zwany „youtuber” trwale zakorzenił się w naszej rzeczywistości. Nie ulega wątpliwości, że kanałów na Youtube jest mnóstwo, jednak jak znaleźć wśród nich coś naprawdę wartościowego i godnego uwagi? Dziś zaproponuję wam kilka moich ulubionych kanałów, które chętnie oglądam. Ich tematyka jest różna, więc mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Niediegetyczne
Ten kanał jest idealny dla osób, które uwielbiają zagadki kryminalne, niewyjaśnione historie lub dziwne zdarzenia. Autor kanału w bardzo ciekawy i przejmujący sposób opowiada o zaginięciach ludzi i okrutnych morderstwach, o których słyszał cały świat. Ponadto porusza wiele innych interesujących tematów związanych z tematyką kryminalną. Ten kanał na Youtube jest jednym z moich ulubionych. Koniecznie sprawdźcie!

Niekryty krytyk
Niekrytego krytyka znają miliony ludzi. Dzięki popularności na Youtube jest znany także w innych sferach – jest autorem kilku książek, a ponadto gościł w Radiu Zet. Jego filmy to najczęściej przemyślenia dotyczące różnych filmów, programów telewizyjnych, bajek, a nawet reklam. Niekryty krytyk ocenia te filmy w sposób satyryczny (robi to z humorem), przez co niejednokrotnie uśmiałam się do łez. Ostrzegam jednak, że jego żarty są często na granicy dobrego smaku, dlatego niektórym może się to nie spodobać.

kanały na youtube

Małgorzata Mostowska
Autorką kanału jest Małgosia – instruktorka jogi i propagatorka zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą i ze sobą. Małgosia publikuje lekcje jogi (zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych), a także opowiada o zdrowym stylu życia i zdrowych nawykach. W swoich filmach często porusza takie tematy jak: pewność siebie, samoocena, miłość do siebie i do świata. To świetny kanał dla pasjonatów jogi.

Maxineczka
Na koniec coś dla fanów pięknych makijaży. Jeśli wizaż to twoja pasja, koniecznie zaglądnij na ten kanał. Maxineczka publikuje głównie tutoriale makijażowe. Makijaże wykonuje naprawdę piękne, dlatego aż miło się to ogląda. Co więcej, autorka tego kanału często doradza w swoich filmach, w jakie kosmetyki warto zainwestować, a w jakie nie – uważam, że wielu dziewczynom ta opinia może pomóc w podjęciu decyzji o zakupie.

A jakie są wasze ulubione kanały na Youtube? Co waszym zdaniem warto oglądać? Koniecznie dajcie znać!

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *