Halloween – pomysły na udany wieczór

halloween

Halloween obchodzimy 31 października. W naszym kraju ten dzień zdecydowanie nie jest tak hucznie świętowany jak za oceanem, jednak to nie znaczy, że halloweenowy wieczór nie może być wyjątkowy!

Halloween to święto, które przywędrowało do nas zza oceanu. Amerykanie je uwielbiają – szczególnie dzieci, które w halloweenowy wieczór przebierają się i chodzą od domu do domu, zbierając słodycze. U nas ten zwyczaj raczej się nie przyjął, jednak halloweenowe motywy, takie jak dynie, duchy czy czarownice, pojawiają się w sklepach i niektórych domach. Dzisiaj chciałabym przedstawić wam kilka moich pomysłów na spędzenie halloweenowego wieczoru w gronie przyjaciół. Zatem jeśli jeszcze nie macie planów na ten dzień, zapraszam do lektury!

Maraton horrorów
Halloween to święto duchów – to idealny czas na seans filmowy z przyjaciółmi! W grupie zdecydowanie mniej będziecie się bać :). Wybierzcie wasze ulubione straszne filmy, zróbcie popcorn, zapalcie świeczki i halloweenowy wieczór z prawdziwego zdarzenia gotowy! Najważniejsze, że spędzicie czas razem.

halloween

Bal przebierańców
Jeśli macie taką możliwość, zorganizujcie imprezę, na którą goście będą musieli przyjść w przebraniu. Przygotujcie fajną muzykę, przekąski i halloweenowe dekoracje. Możecie też wymyślić ciekawe zabawy, które uatrakcyjnią ten wieczór. Koniecznie róbcie sobie sesję zdjęciową w waszych przebraniach! Niech to będzie niezapomniany wieczór.

Kolacja we dwoje
Halloween może być również okazją do spędzenia czasu z ukochaną osobą. Jeśli nie lubicie klimatu walentynek, w takim razie spróbujcie zorganizować randkę właśnie w Halloween – wtedy klimat jest zupełnie inny. Przygotujcie wspólnie dania z dyni, a stół udekorujcie tematycznymi gadżetami. A po kolacji wspólnie obejrzyjcie film – najlepiej horror :)!

Impreza na mieście
Jeśli nie macie czasu na organizację tego wieczoru, przejrzyjcie oferty klubów i restauracji w waszym mieście. Lokale zazwyczaj organizują halloweenowe imprezy, zabawy i konkursy, w których warto wziąć udział! Zbierzcie grupę znajomych i idźcie pobawić się na miasto.

]Udanego Halloween!

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *