FOREO ISSA – szczoteczka dla wymagających

foreo

FOREO to szwedzka marka specjalizująca się w produktach do pielęgnacji. Rynek podbija teraz szczoteczka soniczna FOREO ISSA – dowiedz się o niej więcej.

FOREO to szwedzka marka specjalizująca się w produkcji różnego typu produktów do pielęgnacji (np. szczoteczki do twarzy, czy szczoteczki do zębów). Firma na rynku jest stosunkowo młoda, ponieważ istnieje dopiero od 2013 roku. Mimo swojego niedużego stażu marka FOREO dzięki wysokiej klasy produktom zyskuje z dnia na dzień coraz więcej zwolenników. Dedykowane dla wymagających konsumentów, którzy zwracają dużą uwagę na estetyczne wykonanie i funkcjonalność sprzętu. Oferta, którą przedstawia firma FOREO charakteryzuje się nowoczesnym designem , innowacyjnymi technologiami, a także nowatorskim podejściem do tradycyjnych urządzeń.

Produkt, który swoją oryginalnością podbija rynek szczoteczek, szczoteczka soniczna FOREO ISSA wyróżnia się na tle innych tym, że włosie końcówki, oraz rączka, wykonane zostały z antybakteryjnego silikonu. Silikon medyczny sprawia, że bakterie nie mają odpowiednich warunków do rozwijania się na szczoteczce, oraz utrzymanie jej w czystości nie jest problematyczne. Szczoteczka FOREO ISSA pracuje wykorzystując technologie sonicznych pulsacji, usuwając płytkę nazębną i przebarwienia (np. po kawie, herbacie, winie), zapobiegając powstawaniu ubytków, oraz osiadaniu kamienia nazębnego, a także działa wybielająco na powierzchnię zębów. 11 000 pulsacji na minutę powoduje, że silikonowa, spłaszczona główka szczoteczki bardzo delikatnie masuje dziąsła, czyszcząc dokładnie zęby, przestrzenie międzyzębowe oraz język. Delikatna, regularna pielęgnacja jamy ustnej działa ochronnie na szkliwo, ale również zapobiega recesji dziąseł. Masaż dziąseł poprzez szczoteczkę soniczną FOREO ISSA wspomaga dobre ich ukrwienie i finalnie poprawia ich kondycję. Szczoteczka bardzo dobrze się sprawdzi dla osób, które cierpią z powodu częstych chorób przyzębia, ale także borykających się z problemem wrażliwych dziąseł.

foreo issa

Wbudowany automatyczny timer bardzo uprzyjemnia korzystanie ze szczoteczki. Co 30 sekund szczoteczka sygnalizuje, że pora zmienić myty obszar jamy ustnej. Dzięki temu rozwiązaniu masz pewność, że wszystko wyczyścisz dokładnie. Po 3 minutach szczoteczka FOREO ISSA automatycznie się wyłącza, chroniąc tym samym szczoteczkę przed rozładowaniem. Ładowanie szczoteczki przez wejście USB świetnie się sprawdza w podróżach, dlatego szczoteczka FOREO ISSA jest dobrym wyborem, także dla osób często wyjeżdżających, ponieważ wystarczy mieć przy sobie np. komputer, czy powerbank. Ładowanie jest bardzo wydajne, bo wystarczy zrobić to raz na pół roku. 8 stopniowa intensywność pracy szczoteczki FOREO ISSA pozwala indywidualnie dobrać najlepszą intensywność przez użytkownika. Funkcja Memory pozwala zapamiętać, jakie programy najczęściej używane są przez korzystających.

Wymienne końcówki, które dzięki swojej długiej żywotności wytrzymują do roku regularnego użytkowania. Produkt FOREO ISSA dedykowany jest wszystkim grupom wiekowym. FOREO posiada wersję szczoteczki dla dzieci małych (FOREO ISSA MICRO) dobroczynnie wpływające, dzięki delikatnemu masowaniu podczas np. ząbkowania, oraz wersję dla dzieci starszych (FOREO ISSA MINI), które samodzielnie już szczotkują. Kolorowa szata szczoteczek powoduje, że dzieci chętniej po nie sięgają. Funkcja, która za pomocą smutnej buźki i radosnej daje sygnał rodzicom, czy dziecko prawidłowo i odpowiednio długo myje zęby. Szczoteczki FOREO stworzone są dla całych rodzin i pojedynczych jednostek.

Jeśli chcesz zadbać o jamę ustną swojej rodziny, odwiedź sklep HappyDental https://www.happydental.pl/category/szczoteczki-soniczne-foreo-issa, w którym znajdziesz szeroki wybór marki FOREO. HappyDental to gwarancja najwyższej jakości oraz oryginalności sprzedawanych produktów.

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *