Dzień zakochanych – gdzie wyjechać na walentynki?

walentynki

Walentynki tuż tuż! Sprawcie, aby ten dzień był wyjątkowy i zrelaksujcie się na romantycznym wyjeździe! Zatem gdzie najlepiej wyjechać na walentynki?

Niestety w tym roku walentynki wypadają w środę, jednak moim zdaniem to żadna przeszkoda! Jeśli macie wtedy ferie, to świetnie! Natomiast gdy w ten dzień musicie iść do pracy bądź szkoły, zorganizujcie walentynkowy wyjazd nieco później, np. w pierwszy weekend po święcie zakochanych. Walentynki to świetna okazja na relaksujący i romantyczny wyjazd we dwoje. Zatem gdzie najlepiej wybrać się z ukochaną osobą?

dzień zakochanych

Hotel ze Spa
Hotel ze Spa… na samą myśl mam ciarki. To przecież świetny sposób na relaks i to dodatkowo w doborowym towarzystwie! W tym przypadku miejsce nie ma znaczenia – jeśli kochacie góry, to wybierzcie jeden z hoteli z cudownym widokiem na zaśnieżone szczyty, natomiast gdy wolicie morze lub jeziora, postawcie na ośrodek nad samą plażą lub z widokiem na wodę. W takiej scenerii nie da się nie odpocząć. Pamiętajcie, że w hotelu ze Spa możecie także skorzystać z wielu atrakcji, np. masażu, jacuzzi czy sauny. To świetne miejsce na relaks we dwoje.

Wycieczka do zamku
Jeśli lubicie zwiedzać, to wycieczka do zamku jest świetnym pomysłem. Dlaczego zamek? Ponieważ jak byłam mała, zamki kojarzyły mi się z pięknymi księżniczkami i odważnymi rycerzami – wówczas zawsze wyobrażałam sobie piękne miłosne historie! Najlepiej wybierzcie taki zamek, z którym wiąże się jakaś romantyczna legenda, wtedy chodząc po komnatach, z pewnością poczujecie prawdziwy klimat walentynek – z daleka od sklepowego kiczu.

walentynki

Małe miasteczko
Podróż do małego, cichego miasteczka to świetna opcja na walentynki – z dala od zgiełku dużego miasta i tłumów ludzi. W takim miejscu z pewnością skupicie się wyłącznie na sobie. Warto wybrać miasto, gdzie będziecie mogli coś zwiedzić lub podziwiać piękne widoki czy architekturę. Ja polecam wam Sandomierz albo Kazimierz Dolny – to dwa naprawdę piękne, urokliwe miasteczka, które musicie zobaczyć – najlepiej we dwoje!

Co myślicie o moich pomysłach na walentynkowy wyjazd? Skorzystacie? 🙂

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *