Dzień ojca – ciekawe pomysły na prezent

dzień ojca

Dzień ojca przypada na 23 czerwca. Zostało już niewiele czasu na zakup fajnego prezentu, dlatego przychodzę z pomocą! Oto ciekawe pomysły na prezent dla taty.

Zawsze mi się wydawało, że kobiecie znacznie łatwiej kupić prezent niż mężczyźnie, ponieważ w przypadku kobiety można postawić na kwiaty czy czekoladki, czyli standardowy zestaw, który cieszy. Natomiast jeśli chodzi o mężczyznę, to trzeba się już znacznie bardziej nagłowić. Oczywiście można postawić na skarpetki czy krawat, jednak takiemu wspaniałemu facetowi jak tata warto kupić coś naprawdę fajnego! Dzień ojca już tuż tuż, dlatego przedstawiam wam dzisiaj ciekawe pomysły na prezent dla taty. Mam nadzieję, że się zainspirujecie!

Alkohol z wyższej półki
Oczywiście w żadnym razie nie piszę tutaj o czteropaku czy zwykłej żołądkowej gorzkiej. Mam raczej na myśli dobrą whiskey lub koniak. Jeśli twój tata lubi od czasu do czasu napić się dobrego alkoholu, to myślę, że ten prezent na pewno go ucieszy. Wybierając alkohol, poproś o pomoc znawcę alkoholi, który podpowie, który trunek warto kupić. Teraz już nawet w zwykłych supermarketach przy alkoholach można spotkać specjalistów, którzy chętnie doradzają klientom.

Spersonalizowane gadżety
Jeśli twój tata jest gadżeciarzem, to taki prezent z pewnością mu się spodoba. Mam tu na myśli koszulkę z miłym napisem lub imieniem, kubek termiczny z inicjałami, młotek z napisem „Kocham Cię Tato!” czy pendrive z napisem „Śliśle tajne! Dane Tomka” – imię oczywiście można zmienić :). Takich przedmiotów jest naprawdę mnóstwo. Jest to prezent na zamówienie, więc trzeba będzie na niego trochę poczekać, dlatego nie masz czasu do stracenia!

pomysły na prezent dla taty

Skórzany portfel
Każdy mężczyzna powinien posiadać elegancki, skórzany portfel. Taki prezent to inwestycja na lata, ponieważ dobry jakościowo portfel jest w stanie wytrzymać naprawdę wiele, ponadto długo wygląda bardzo dobrze! To świetny pomysł na prezent.

Zestaw z narzędziami
Twój tata lubi majsterkować? Wciąż używa starych narzędzi? W takim razie czas pomyśleć o nowym zestawie z narzędziami, które są niezbędne w domu. Każdemu mężczyźnie na widok takiego prezentu zaświecą się oczy – oni już tacy są! 🙂 Warto wybrać zestaw, w którym znajdą się wszystkie niezbędne narzędzia – wydasz więcej, ale prezent będzie wówczas bardziej praktyczny i posłuży dłużej. W tym przypadku zwróć uwagę na jakość.

Udanych zakupów! Podziękuj tacie za wszystko 🙂

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *