Dzień mężczyzn – co mu podarować?

dzień mężczyn

Dzień mężczyzn przypada na 10 marca, zatem warto już zacząć się zastanawiać, co podarować najważniejszemu mężczyźnie w naszym życiu. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, to zapraszam do lektury!

Zawsze się zastanawiałam, dlaczego mężczyźni aż dwa razy w roku obchodzą swój dzień (10 marca i 30 września – dzień chłopaka), a kobiety tylko raz. Doszłam do wniosku, że to niesprawiedliwe, dlatego postanowiłam, że razem z moich ukochanym wybierzemy tylko jedną datę i wtedy będziemy świętować. Podjęliśmy decyzję, że będzie to 10 marca, zaraz po dniu kobiet. Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o dniu mężczyzny i wszyscy obchodzili właśnie dzień chłopaka (wspomnienia ze szkoły :)), lecz obecnie 10 marca zyskuje coraz większą popularność – przecież nie każdy mężczyzna chce być do końca życia nazywany „chłopakiem” :).
W tym artykule zaproponuje wam kilka pomysłów na ciekawe prezenty dla niego. Mam nadzieję, że się zainspirujesz.

Coś ekstremalnego
Kto powiedział, że prezent zawsze musi być materialny? Moim zdaniem zdecydowanie warto postawić na coś innego, np. wspólny skok na bungee czy skok ze spadochronu. Mężczyźni uwielbiają adrenalinę, dlatego taki podarunek na pewno przypadnie im do gustu. Oczywiście jest to spory wydatek, dlatego jeśli nie chcesz wydawać tyle pieniędzy, postaw np. na lekcję wakeboardingu lub przejażdżkę na nartach wodnych. Takiego prezentu nie da się zapomnieć – to przecież wspaniała przygoda!

bungee

Zestaw do majsterkowania
Większość mężczyzn uwielbia majsterkować, a nawet jeśli nie robią tego na co dzień, to w jego domu zawsze przyda się zestaw z kluczami, śrubokrętami i innymi sprzętami. W przypadku gdy trzeba będzie coś dokręcić w mieszkaniu lub naprawić drobną usterkę w samochodzie, zawsze będą pod ręką potrzebne narzędzia. Wycieczki do sąsiada staną się przeszłością :).

Podaruj siebie
Jeśli twój mężczyzna już wszystko ma, a ponadto nie za bardzo lubi sporty ekstremalne lub wręcz przeciwnie – wszystkiego już próbował, wówczas możesz go zaskoczyć tylko w jeden sposób – zrób się na bóstwo, załóż piękną sukienkę (a pod nią wyjątkową bieliznę) i przygotuj butelkę wina. Wówczas poczuje się doceniony i będzie miał pewność, że naprawdę ci na nim zależy. To będzie dla niego najpiękniejszy prezent.

para

A wy jakie macie pomysły na prezenty dla waszych mężczyzn? 🙂

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *