Dzień kobiet – pora sobie dogodzić!

dzień kobiet

Dzień kobiet to wyjątkowe święto. My, kobiety, nie powinnyśmy czekać jedynie na prezenty od mężczyzn – same o siebie zadbajmy i sprawmy sobie przyjemność!

Dzień kobiet przypada 8 marca. Wówczas nie trudno spotkać na ulicy mężczyznę z kwiatami, winem czy ładnie zapakowanym prezentem. Ten dzień jest zdecydowanie wyjątkowy, dlatego my również powinnyśmy poczuć się wyjątkowo. Miło nam, gdy dostajemy upominek od ukochanego mężczyzny, jednak kto powiedział, że to wystarczy? 🙂 8 marca zdecydowanie warto skupić się na sobie! Zatem poświęć ten dzień na to, co kochasz.

Zakupy!
Która z nas nie kocha zakupów? Większość kobiet je uwielbia! Jednak często zwyczajnie nie mamy czasu na chodzenie po sklepach. Mało tego, nawet jeśli czas jest, to zazwyczaj jesteśmy pospieszane przez ukochanego (lub rodzinę, przyjaciół), który wzdycha i kręci nosem za każdym razem, gdy tylko chcemy wejść do jakiegoś sklepu. Natomiast w dzień kobiet postaraj się tym nie przejmować! Zatem jeśli tylko możesz sobie na to pozwolić, spędź w galerii nawet cały dzień – masz do tego prawo. Jeśli właśnie to cię uszczęśliwi, to nie miej żadnych skrupułów.

kobieta

Spokojne popołudnie i wieczór z książką
Dzień kobiet to idealny czas na relaks i odpoczynek. Codziennie jesteś zabiegana, starasz się sprostać wszystkim oczekiwaniom, dbasz o dom i partnera – dlatego zdecydowanie należy ci się chwila odprężenia. W tym dniu odpuść sobie gotowanie i sprzątanie – dom na pewno się nie zawali :). Zamiast tego usiądź wygodnie w fotelu, przygotuj sobie lampkę wina i zwyczajnie odpocznij, czytając ulubioną książkę. Domownicy powinni zrozumieć, że w ten wyjątkowy dzień pragniesz poczuć się wyjątkowo.

kobiety

Babski wieczór
8 marca to idealny dzień na zorganizowanie babskiego wieczoru! To wasze święto, więc spędźcie je razem :). Z kim będzie najlepiej jak nie z nimi? Poplotkujcie, urządźcie domowe Spa lub zorganizujcie seans filmowy – zróbcie to, na co macie ochotę. Tego dnia zapomnijcie o dietach – jeśli macie ochotę na pizzę i lody, to właśnie takie przekąski przygotujcie. Nie przejmujcie się konsekwencjami.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć wam i sobie szczęśliwego dnia kobiet! Wykorzystajcie ten dzień na same przyjemności :). Na zaplanowanie tego dnia masz jeszcze trochę czasu, zatem przygotuj coś wyjątkowego! 🙂

Tagi:

Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *